Polski Angielski Rosyjski

 

argument

 

Sikorskiego 34a,
Częstochowa

+48 34 360 10 70
biuro@janpolbis.pl

Znakowanie produktów, Tłoczenia na skórze

Firma Jan Pol BIS posiada urządzenia oraz technologie do znakowania aktówek i innych wyrobów kaletniczych. Rodzaj znakowania jest ustalany indywidualnie w zależności od możliwości technicznych danego surowca. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy służyć naszym klientom profesjonalną radą, co umożliwi wybranie najbardziej optymalnej formy tłoczenia na danym rodzaju skóry.
Stosujemy znakowanie: tłoczenie, sito, grawer.


Tłoczenia na skórze to znakomity pomysł, by profesjonalnie ozdobić i oznaczyć pasy, obroże, torby i inne produkty wykonane ze skóry. Przygotowanie oraz wykonana metoda jest wyceniana indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia oraz skomplikowania. Za pomocą specjalistycznych narzędzi możemy wykonać bardzo precyzyjnie nawet skomplikowane wzory i napisy. Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów oraz ich ogromnej wiedzy połączonej z wieloletnią praktyką w branży kaletniczej możemy zaproponować naszym klientom usługę na najwyższym poziomie.


Do współpracy zapraszamy przede wszystkim osoby zajmujące się szeroko pojęta branżą kaletniczą, firmy pragnące przygotować wysokiej jakości gadżety reklamowe oraz wszystkich zainteresowanych naszą usługą tłoczenia na skórze. Proponujemy konkurencyjne ceny oraz pełen profesjonalizm.


Przy zamówieniach powyżej 50 szt. nasi klienci mogą liczyć na duże rabaty.
Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Możliwość znakowania na materiale:

  Materiał
Metoda znakowania Ekoskóra Skóra Kodura (Politerer 600D) Poliester 1680D Filc
Tłoczenie + + - - -
Sitodruk + + + + +(*)
Grawer laserowy + + - - +(*)
Termotransfer - - + + +(*)

* - w zależności od wielkości loga