Menu Zamknij

Kontakty zawsze przy sobie – Wizytowniki

Podstawą dla ludzi związanych z biznesem jest szereg kontaktów z różnych branż. Musimy być w stałym kontakcie z naszymi współpracownikami, klientami i każdym kto jest istotny dla rozwoju naszej firmy. Nie wolno zapominać o kontaktach ważnych w prywatnym życiu. Numer telefonu do dentysty czy fryzjera zawsze warto mieć przy sobie. Aby utrzymać porządek w swoich kontaktach, warto zaopatrzyć się w wizytownik.

Często dostajemy od kogoś wizytówkę, wkładamy ją do kieszeni czy odkładamy w jakieś mało znaczące miejsce. Następnie po jakimś czasie przychodzi moment, w którym dana wizytówka byłaby dla nas przydatna. Numer telefonu czy adres, który na niej widniał jest nam niezwykle potrzebny, a my nie mamy pojęcia gdzie może być wspomniana wizytówka.

Możemy temu zapobiec porządkując wszystkie otrzymane wizytówki w wizytowniku. Dzięki temu, zawsze będziemy mieli przy sobie dane, których w tym momencie będziemy potrzebować. Istnieją nawet wizytowniki z alfabetyczną wkładką, która jeszcze bardziej ułatwi nam wyszukiwanie potrzebnych kontaktów.