Polski Angielski Rosyjski

 

argument

 

Sikorskiego 34a,
Częstochowa

+48 34 360 10 70
biuro@janpolbis.pl

Producent

Jako doświadczony wieloletnią praktyką producent galanterii skórzanej, skóropodobnej i materiałowej wiemy, że prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma wyzwaniami, z których najważniejszym jest zaproponowanie klientowi profesjonalnego produktu. Powinien on spełniać zarówno wymagania estetyczne jak i cenowe. Nie mniej istotna jest również możliwie szybka realizacja zamówienia. Dlatego ciągle unowocześniamy nasz park maszynowy, przeprowadzamy szkolenia pracowników tak, aby produkty które opuszczają naszą firmę były jak najwyższej jakości.
Jako wiodący producent galanterii kaletniczej (reklamowej, codziennego użytku, okazjonalnej i innej) dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta w pełni satysfakcjonowała klientów ceniących sobie elegancję i wygodę. Nasze moce przerobowe (kilka tysięcy produktów na dobę) pozwalają zaspokoić potrzeby nawet największych organizacji na rynku takich jak, banki, instytucje urzędowe czy korporacje międzynarodowe.
Dzięki ponad 25 letniej współpracy z największymi agencjami reklamowymi w Polsce nasza firma gwarantuje, że towar będzie zgodny ze specyfikacją i wymaganiami klienta oraz będzie spełniał surowe kryteria charakteryzujące trendy współczesnej reklamy.
Bierzemy aktywny udział we wszystkich ważnych wydarzeniach ze świata mody i uczestniczymy w międzynarodowych targach reklamowych.
Nasza oferta składa się nie tylko z teczek i aktówek ale również z okładek konferencyjnych, okładek na dyplom, toreb damskich i wielu innych produktów, które są doskonałym nośnikiem reklamy informacyjnej, ukierunkowanej, prestiżowej i innej. Pełną ofertę znajdą Państwo na niniejszej stronie internetowej. Jeśli natomiast mimo wszystko nie znajdą tu Państwo interesującego Was produktu, wykonamy go specjalnie. Nie mamy w tej kwestii praktycznie żadnych ograniczeń.
Zamówione u nas produkty możemy oznakować za pomocą różnych dostępnych technologii (nadruk, tłoczenie, laser i inne). Nadruk może być w formie tekstu, logo lub dowolnie wybranej, zaprojektowanej przez Państwa lub nas grafiki. Dzięki możliwości znakowania Państwa produkt będzie się wyróżniał, reklamował firmę będąc zawsze dobrze widocznym, a przy tym trwałym i wygodnym w codziennej eksploatacji.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

Zespół Jan-Pol BIS