OGÓLNIE


Firma Jan-Pol BIS rozpoczęła działalność w 1991 roku i od wielu lat jest jednym z czołowych producentów galanterii kaletniczej w Polsce.

Profesjonalizm i doświadczenie personelu oraz kompleksowa obsługa klientów i rozbudowana oferta produktowa są gwarancją wysokiej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym.

Produkowane przez firmę Jan Pol BIS aktówki, teczki, okładki oraz inne wyroby przyczyniają się do wspierania kampanii reklamowych, promowania firm oraz reklamowania polskiego produktu w kraju i za granicą.

Firma Jan Pol BIS, nawiązując do głównej sentencji biznesu, stara się połączyć pasję personelu z wizją promowania marki oraz konsekwentnym działaniem utrwalając wizerunek firmy jako rzetelnego partnera do współpracy.

MATERIAŁY


W produkcji stosujemy szeroki wachlarz wysokiej jakości materiałów skóropodobnych, filcu i materiałów technicznie nadających się do obróbki kaletniczej, a także skór naturalnych w pełnej gamie kolorystycznej.

 

WSPÓŁPRACA I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ


Zapraszamy do współpracy firmy każdej wielkości: mikro, małe, średnie, duże. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Elastyczność w działaniu, znajomość rynku pozwoli nam dopasować ofertę, która z pewnością będzie dla Państwa atrakcyjna. Jako producent teczek, aktówek i innych wyrobów kaletniczych gwarantujemy konkurencyjne ceny i najlepszą jakość.

Zamówienia realizowane są w  zależności od wielkości oraz rodzaju asortymentu w terminach od 2-14 dni roboczych.

Firma dysponuje dużymi mocami przerobowymi (10 000 produktów), wysokiej klasy maszynami szwalniczymi, co jest gwarancją wysokiej jakości wyrobów.

Realizujemy projekty własne oraz pomysły klientów.

Realizacja zamówień jednostkowych odbywa się poprzez internetowy sklep firmowy.

Jeśli chcesz się zapoznać z nasza szczegółową ofertą, wraz z cenami: zadzwoń lub napisz.

Sukces