Wiodący producent galanterii skórzanej

Jesteśmy cenionym producentem aktówek i innych wyrobów kaletniczych. Gwarantujemy, że wszystkie organizery, teczki, wizytowniki oraz pozostałe produkty z naszej oferty są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dbałość o szczegóły wyróżnia nas na tle konkurencji.

Oferta “Jan-Pol” BIS obejmuje szeroki wybór aktówek, damskich i męskich teczek wykonanych z ekoskóry, skóry i innych materiałów.. Oferujemy również okładki na menu, dyplomy i różnego rodzaju dokumenty. Eleganckie wykonanie i welurowe podszewki zapewniają komfort użytkowania. Istnieje możliwość wykończenia produktów w indywidualny sposób. Dowolne łączenie materiałów pozwala na uzyskanie oryginalnego efektu końcowego.

Oprócz skórzanych aktówek, teczek, wizytowników, okładek konferencyjnych, organizerów i innych produktów służących personalizacji i promowaniu firm, nasza oferta obejmuje również wyroby filcowe.

Aktówki, organizery i etui z naszej oferty są doskonałym uzupełnieniem pozostałych produktów galanteryjnych.

Profesjonalna obsługa oraz wysoka jakość naszych usług i produktów sprawia, że grono zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększa.

Zapraszamy!

  


Copyright by JANPOL "BIS" 2016